Anasayfa - Green Path Travel
 • Hoş Geldiniz

  Green Path Travel, IRAK - Erbil, BEA - Dubai ve  TÜRKİYE - İstanbul'da kültürel deneyimler yaratan ve tatillerden kaçan bir seyahat acentesiyiz.

 • Green Path Travel

  Türkiye'deki yerel seyahat acenteniz ve uzman bir tur operatörüdür. Seyahat Hizmetleri  Irak , Uae ve Türkiye'de çok çeşitli B2B/B2C seyahat ve organizasyon çözümleri sunuyoruz.

 • Green Path Shuttle

  Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, Istanbul Havalimanlarına ve Otellere transfer hizmeti yapmaktayız.

 • Kültür ve Miras Turları

  Türkiye'nin önemli kültür ve miras alanlarını ziyaret edin. Tarih, kültür, müzik, sanat, yerel el sanatları ve daha fazlasını içeren size özel bir seyahat deneyimi yaratın.

 • Medikal Turizm

  Optik bakım, diş tedavisi, plastik cerrahi, tüp bebek tedavisi ve özellikle saç ekimi İstanbul'da medikal turizmi yönlendiren en yaygın operasyonlardır.

Müşteri Temsilcilerimiz 7 / 24 Hizmetinizde

Siz değerli müşterilerimiz için müşteri temsilcilerimiz sadece bir telefon uzağınızda

Green Path Travel

Son Projelerimiz

 • Tümü

Haftanın yedi günü yirmidört saati Bize Ulaşabilirsiniz

Tel. : +90 212 909 55 06
Fax : +90 212 909 55 07

Bize Ulaşın

Green Path Travel

S.S.S

Sizlerden gelen tüm soruları derledik..
 • NASIL REZERVASYON YAPTIRABİLİRİM?

  İlgili turlar/paketler sayfasında bulunan ilgili rezervasyon formunu doldurmanız veya gereksinimlerinizi bize e-posta ile göndermeniz yeterlidir.

 • NE ZAMAN REZERVASYON YAPTIRMALIYIM?

  Rezervasyonunuzu kalkıştan en geç 45 gün önce tamamlamanız gerekmektedir. Yaz ve diğer yüksek sezon seyahat süreleri için 90 gün iyi bir fikirdir. Yardım için lütfen bizimle iletişime geçin.

 • TUR İŞLETMEK İÇİN MİNİMUM KATILIMCI SAYISI NEDİR?

  Tur/seyahat paketlerimizde belirtildiği gibi, tur(lar) uygun fiyata rezerve edildiği takdirde, 1 kişi için bile turlar düzenleyebiliriz.

 • HANGİ ÖDEME ŞEKİLLERİNİ KULLANIYORSUNUZ?

  Kredi Kartı
  Güvenliğiniz ve huzurunuz için kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Güvenliğiniz için, kredi kartı ödeme formunu (mail order formu) aldıktan sonra imzalamanız ve kredi kartınızdan tahsilat yapılmadan önce yasal kimlik doğrulaması ile (örneğin pasaportunuzun, kimlik kartınızın veya ehliyetinizin fotokopisi) iade etmeniz gerekecektir. Uygulanabilecek kredi kartı ücretlerini satın almadan önce size bildireceğiz.

 • İPTAL POLİTİKAMIZ NEDİR?

  Tüm iptal bildirimleri MajesticIstanbul.com'a yazılı olarak yapılmalıdır. İptal tarihi, iptal e-postanızın alındığını onayladığımız tarih olacaktır. Bu nedenle, bir iptali düşünürseniz, lütfen küresel saat farklılıklarını dikkate alın. MajesticIstanbul.com, onaylanmış seyahat düzenlemelerinizi iptal ederse, ödemiş olduğunuz paranın tamamı iade edilecektir.
  Bizimle yaptığınız rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz, aşağıdaki iptal ücretlerine tabi olacaksınız;

  UYGULANACAK İPTAL ÜCRETLERİ

  Planlanan başlangıçtan 61 gün veya daha önce Toplam maliyetin %10'u Planlanan başlangıçtan
  60 – 46 gün önce Toplam maliyetin %25'i Planlanan başlangıçtan
  45 – 16 gün önce Toplam maliyetin %50'si Planlanan başlangıçtan
  15 gün veya daha az önce toplam maliyetin %100'ü

  Seyahat düzenlemeleriniz devam ederken iptal gerçekleşirse, alınmayan kısım için geri ödeme yapılamaz. Sizin tarafınızdan iptal nedeniyle kaybedilen tüm paralar, iptalden sonraki 12 ay içinde başka herhangi bir seyahat hizmetine aktarılabilir. Kredi talebinde bulunmak için faturanın kopyasını saklamanız gerekir.
  Rezervasyon şart ve koşullarımızı okumak için lütfen buraya tıklayın.